Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igényel a tüdőgyulladás...

Igényel a tüdőgyulladás kórházi ellátást?

Figyelt kérdés

Az alap (nem veszélyes) fajtára gondolok ...Vagy otthon is antibiotikumok társaságában lezajlik szövődménymenetesen ?


Köszönöm a választ előre is :)


2011. jan. 15. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2011. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor meg kezdodo betegsegrol van szo, akkor nem szukseges a korhazi ellatas, de az orvos utasitasat kell kovetni, es otthon kell fekudni a gyogykezeles alatt.

Fontos, hogy pihenni es fekudni kell!

2011. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen. Alapesetben nem - antibiotikum, ágynyugalom elég. Ha súlyosabb -nagyon magas, több napon keresztüli láz- akkor igen.
2011. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már vészeltem át tüdőgyuszit otthon is, de kellett kórházban is feküdnöm. Az eset súlyosságától függ.

Amikor kórházba kerültem akkor nehezen kaptam levegőt és nem voltam teljesen tudatomnál, és lázgörcsöm volt.

2011. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!