Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmás vagyok, úgy néz ki...

Asztmás vagyok, úgy néz ki festőnek vagy kőművesnek vesznek fel de az asztmám nem nagyon bírná mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Már ha érzem a festék szagát egyből szorul a levegő, vagy füst,por,futás ilyesmiktől elő jön egyből az asztma :s mit lehet ilyenkor tenni? 2 Orvosnál is voltam nem lehet vele mit tenni, több gyógyszert is szedtem már egyik se jött be normálisan mindig újat írt fel az orvos... valaki valami ötlet?
2011. jan. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem választasz más pályát, amit bírna a szervezeted? Csak tipp: autószerelő, háztartásigép szerelő, stb., ezeket talán bírná az asztmád is, persze ezt csak te tudhatod. De az biztos, hogy más lehetőséged nincs, csak az, hogy az egészségednek, teljesítőképességednek megfelelő pályát választasz. Nem is értem, miért jelentkeztél festőnek meg kőművesnek asztmásan?
2011. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Mukikám! Mielőtt felvennének a suliba, előtte van egy úgynevezett pályaalkalmassági vizsgálat. Ez éppen arra szolgál, hogy aki egészségügyileg nem alkalmas a kiszemelt pályára, azt kiszűrik.

Attól tartok valami más pályát kell választanod!

2011. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Válassz másik szakmát! Az ács sem jó, a fapor miatt. Menj szakácsnak, vagy pincérnek!Persze csak akkor, ha nem vagy ételallergiás is.
2011. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy allergia kivizsgalasra, amikor kideritik azt, hogy valojaban mire vagy allergias.
2011. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak igaza van ... fel se vesznek ha ennyire nem bírod :/
2011. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!