Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a kóla miatt van?

Ez a kóla miatt van?

Figyelt kérdés
1 hónapja nagyon rákattantam a kólára, szinte minden nap azt ittam. Tegnap előtt végleg leszoktam róla. Ma olyan durván elkezdett fájni a fejem, hogy azt hittem végem, és ez most teljesen komoly. Egész nap feküdtem, mert nem tudtam kikelni az ágyból. Elmentem letusolni és nagyon elkezdett dobogni a szívem, majdnem elájultam. Mostanra elmúlt a fájdalom, mert aludtam 2 órácskát.
2011. jan. 11. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet attól
2011. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elvonási tünetek...
2011. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de ha ittál volna kólát akkor elvileg el kellett volna múljon, 1 hónap kóla ivástól nem leszel semmilyen függő.. én az energia itallat vagyok így. pár éve rendszeresen iszok, és csak azt érzem hogy most jól esne, nem leszek rosszúl hogy meghalok ha nem ihatok.
2011. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem semmi köze a rossz közérzetedhez.
2011. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, a nehezén már túl vagy... :) grat.
2011. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kedves vagy utolsó válaszoló!:)

2011. jan. 11. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Front van,és ez nem a kólától! 15évig ittam mindennap kólát,de hidd el,még a hajszálam sem fájt mikor többé nem ittam! Rita vagyok,kólaüggő....de már egy éve tiszta vagyok:-)!
2011. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

blablabla Rituskám bla bla bla.

A kólafüggőség rosszabb mint te azt írod.

egy 10 éve függő.

2011. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!