Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiprobaltam az ecstasy-t es...

Kiprobaltam az ecstasy-t es azota nem erzem jol magam! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy idiota voltam es eletemben eloszor (es utoljara) kiprobaltam az ecstasy-t par honappal ezelott. Nem tetszett a hatasa, egy kicsit ijeszto volt, nem ereztem jol magam. Azota is eleg rosszul vagyok: idonkent szedulok, vagy nyomast erzek a fejemben, levert vagyok, rosszul alszom, sokat almodok, nyugtalan vagyok, nehezen koncentralok, szorongasos, depresszios tuneteim vannak.

Tudna valaki tanacsot adni, hogyan kecmereghetnek ki ebbol az allapotbol? Utanaolvastam es ugy tudom, hogy a benzodiazepinek (nyugtatok) segithetnek. Az jo megoldas lenne? A haziorvosomnak mondjam el, hogy szorongasos tuneteim vannak es irassak vele valamilyen nyugtatot? Nem fog elkuldeni kulonbozo vizsgalatokra?

Nem vagyok tul jaratos ezen a teruleten. Valaki tudna tanacsokat adni?


2011. jan. 10. 15:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
szia! velem is hasonló történt 10 éve. ha gondolod, írj priviben, hátha tudok segíteni, feltéve, ha még aktuális!
2012. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

vitaminok segítenek!!

ezek közül is a b12 vitamint szedd persze nem úgy mint az örült!!!!

ha nem az a gond akkor sincs baj mert használ!!!

általában ezek a drogok azokat a vitaminokat vonja ki a szervezetből amik az agy működését és keringését befolyásolja.

2012. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled? :)
2018. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!