Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne? (szívvel...

Aggódnom kéne? (szívvel kapcsolatban)?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok.Talán 1 hete naponta többször is előfordul,hogy szúró fájdalmat érzek a szívemben.Ilyenkor nem veszek levegőt(mert fájdalmasan szúr)majd egy kicsit pihegek és egy mély levegővétel után mintha semmi sem történt volna..Néha egy kicsit sajog még..de ennyi..

Amikor 15-16 éves voltam akkor is csinálta,és akkor voltam vele orvosnál.A doki azt mondta,hogy nem a szívemmel van baj,hanem ilyenkor a levegő a bordáim közé szorul,és ezért fáj..Ő mondta ezt a légzést is hogy így csináljam..Egészen a múlt hétig nem is volt vele problémám..de most újra van.

A szívemmel nincs semmi baj,mert tavaly voltam ekg vizsgálaton,és az eredmény szerint egészséges vagyok..Sajnos augusztusban tudok csak újra dokihoz menni,és ezért nem tudom,hogy aggódnom kéne vagy csak a levegő szorul megint a bordáim közé..


2011. jan. 10. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A páromnak is ez a gondja. Ő is volt már EKG-n, de semmi rendellenességet nem mutatott. Neki is a levegővétellel magyarázta a doki.
2011. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, amit nektek. A héten megint elkezdett fájni. eszméletlen rossz tud lenni. de nem lehet vele mit csinálni. :(
2011. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, szerintem is azért mert rosszul vettük a levegőt.:S
2011. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.Akkor ezek szerint megint a levegő miatt van.Régen azt is mondta a doki,hogy a stressz is okozhatja,de jelenleg nem vagyok stresszes állapotban.Elvagyok mint a befőtt ahogy mondják.Ezért nem értem,hogy 1 hete miért kezdte újra el...

tényleg fájdalmas..

2011. jan. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!