Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kemoterápiázni egy olyan nyelőcsődaganatos beteget, akinek már több helyen áttét is van a szervezetében, többek között a tüdejében?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már az a legfontosabb, hogy a maradék idő a lehető legjobban teljen. Mindenképp orvossal kell megbeszélni a lehetőségeket, kilátásokat. A ti döntésetek kell, hogy legyen...
2011. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szia!


Meg lehet próbálni, bár nagypapám semmilyen kezelést nem kapott, mikor kiderültek az áttétei... Egyszerűen csak fájdalomcsillapítót kapott, semmi gyógyszert.

Remélem, még veletek marad hosszú ideig! És nem fog szenvedni!

2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sajnos nem vele élünk, édesanyám viszont semmibe veszi a betegségét, nagyon csúnyán viselkedik, emiatt már nekünk sem jó vele a viszonyunk (már anyámmal), és mivel nem lakunk velük, nem tudom, hogy tehetném könnyebbé a hátralévő idejét...
2011. jan. 6. 16:10
 14/19 anonim ***** válasza:

Válóczi József természetgyógyász, bizonyítottak a képességei. A nagymamám gerincsérvét úgy elmulasztotta, hogy az orvosok csodának tartották. Van egy könyv róla, amit az egyik meggyógyított betege írt hálából, mert 2 kezeléssel meggyógyította a tüdőrákját. A könyvben sok ember ír róla, hogy milyen "csodákat" tett velük.

Ő nem csaló.

2011. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért vannak fenntartásaim az áttétes rák ilyetén gyógyításáról. meg ha olyan jó az illető, akkor miért nem élünk örökké? Tudom, gonosz vagyok, de nem hagyhatom szó nélkül.
2011. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Azoknak, akiket érdekelhet a téma:


Édesapám május 8-án meghalt. Május 5-én vittük be egy újabb kemoterápiára,viszont a doki azt mondta, hogy már nem ad neki többet, mert nem bírná ki. Kb. 7 hónap telt el azóta, mióta kiderült a betegsége. Eddig bírta....


Egy másik kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1199..


Akinek sajnos van köze ehhez a betegséghez, írjon nyugodtan...

2011. máj. 22. 13:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Istenem,őszinte részvétem!:'(
2011. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled!! Fogadd őszinte részvétem.Mi sajnos ugyanebben a helyzetben vagyunk . Az én anyukámnak rosszindulatú daganata van. Nagyon lefogyott.Félünk!!!!Fájdalmai vannak.
2011. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! :(
2011. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!