Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kemoterápiázni egy olyan nyelőcsődaganatos beteget, akinek már több helyen áttét is van a szervezetében, többek között a tüdejében?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
Emberi oldalról megközelítve: ha a szervezete bírja, igen. De a doki mit mond?
2011. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Hidd el.
2011. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Válóczi Józsefet tudom ajánlani:


Válóczi József

Címe: Hatvan, Hatvani Irén u. 2/A. fszt. 2.

Tel: 37/340-913


Telefonálni csak az alábbi időpontban lehet:


hétfő

kedd

szerda

pénteki napokon reggel szigorúan csak 7.30 - 9 óra között

2011. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Konkrétumot semmit, csak hogy ez sokkal rosszabb, mint a régebbi daganata. (3 éve műtötték gégerákkal, kivették a teljes gégéjét). Nem beszéltünk esélyekről, mindig azt mondja, hogy a köv. kezelés után meglátjuk, mi lesz. Anyukám szokott találkozni a dokival egyébként, én nem sűrűn. És apukám (mert ő a beteg) jelenlétében én nem is kérdezném meg, hogy mennyi esélye van. Egyedül még sosem sikerült beszélni vele.


Sajnos bennem nem sok remény van már :(

2011. jan. 6. 14:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Valóczy mit tud?
2011. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem ismerem az említett urat, de én személy szerint jobban bízok az orvostudományban, mint a természetgyógyászatban. Mert gondolom ő természetgyógyász. Vagy nem? Csak ez esetben nem hiszem már azt, hogy az orvosok is tudnak mit tenni. Ezért nem látom sok értelmét a kemoterápiának. Persze lehet, hogy lesz értelme, végülis én laikus vagyok.
2011. jan. 6. 14:37
 7/19 A kérdező kommentje:
De azért érdekel engem is, mit csinál Dr. Valóczi József.
2011. jan. 6. 14:39
 8/19 anonim ***** válasza:

Valóczinál azt mondják, hogy hónapokat kell várni időpontra...


Egyébként csak annyit tudok a kérdésre mondani, hogy el kell dönteni, mikor fontosabb már az, hogy inkább a hátralevő időt próbálják szebbé tenni a hozzátartozók.

2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A tüdő áttét már súlyos állapotot mutat. Az összes áttétes daganatsejtet nem fogják tudni amúgy sem mindet kemózni. Mennyi idős Édesapád?
2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
63 éves. Áttét van már egyébként a máján, veséjén, meg a nyelőcső más szakaszain is.
2011. jan. 6. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!