Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A túl sok orrcsepp használata...

A túl sok orrcsepp használata káros?

Figyelt kérdés

Anyum 15 éve használ orrcseppeket és szétment teljsen az orra.

Énis most ráálltam,mert orrsövényferdülésem van és nem tudom,hogy akarom-e aműtétet :S

És orrcseppen élek életem végéig :S

Azt 1 nap 1x használom és jó.

Tudom,hogy a műtét az egyetlen megoldás de nem tudom,h akarom-e =/


2011. jan. 4. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána abetegtájékoztatóban mivel van amit max 2 hétig jo használni de van ami nem káros.Ajánlanám azt a tengervizes orrsprayt mert szerintem az annyira nem lehet káros mint a többi és ha használ inkább olyat vegyél.
2011. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Káros, teljesen tönkreteszi a nyálkahártyát. Arról nem is beszélve, hogy függőséget okoz, sajna. Húgom barátja is rászokott, naponta többször kellett használnia, hogy úgy érezze, rendesen kap levegőt.

Kb. fél évébe került, hogy anélkül is tudjon aludni, meg ilyesmi.

2011. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
bizony káros. az ilyesfajta orrcseppek csak akutan alkalmazhatók, hosszú távon nem. Próbáld ki a nasonex orrspray-t...kifejezetten erre való, de csak fül-orr-gégész szakorvos írhatja fel, meg kell egy kis idő amíg hat. Egyébként én is ezzel küzdök, ha vége a vizsgaidőszaknak meg is műttetem. Csak egy kicsi műtét, és hosszú távon nincs más megoldás
2011. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!