Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden este lefekvés előtt...

Minden este lefekvés előtt megropogtatom a gerincem. Okozhat ez későbbi fájdalmakat?

Figyelt kérdés
Minden este lefekvés előtt 'megropogtatom' a gerincem (amolyan kitekeredett formát veszek fel fekve mindkét oldalra, mint nyújtáshoz szoktak). Szó szerint ropog ilyenkor a gerincem. A párom szerint rossz szokás, későbbi fájdalmakhoz vezethet, kikophatnak a porcok. Igaza van? Álljak le ezzel a szokással?
2008. jan. 22. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,igaza van.Az nem baj,ha magától roppan,de ha te ropogtatod azt nem szereti,és te sem akarsz púpos lenni életed végefelé...
2008. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is szoktam,majd nem minden este.De csak úgy ha fekszek.

Nekem 10 éve műtve van a gerincem,mert "púpos " vagyok. :):)

Gerincferdülésem volt 60 fokos.Ha a dokim meglátná,biztos nem örülne neki,de sajnos másképp nem tudok fordulni,mozogni.Lételemem,de biztos nem egészséges,ugyan úgy,mint a kéz ujjak ropogtatása.Egyébként annak is mestere vagyok.

2009. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!