Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy holnap...

Az a problémám hogy holnap énekelnem kell és mindig rekedten szoktam de most nem vok berekedve:S és holnap koncertem van és muszáj berekednem valahogyan! Szerintetek hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szopogass jeget, és cigizzél sokat.
2011. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne akard tönkretenni a torkod, inkább örülj neki, hogy most legalább nem haldoklik. Vállald fel a saját egészséges hangod.
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem teszem tönkre:D jeget már próbáltam most nem régen... szopogattam meg le is nyeltem egykettő nagyobbat:D ha még van vmi ötletetek irjatok!:)köszi
2011. jan. 3. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem te vagy Bruce Springsteen, nincs szükséged arra, hogy berekedj. :D Sajnos de, ezzel igencsak hazavágod a torkod, hiába nem érzed.

Egyébként miért gondolod, hogy mindenképpen muszáj neked berekedni ahhoz, hogy énekelj? :D Nagyon olyan stílusú a dal, vagy mi az oka?

2011. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igy igaz:) és eddig alapba rekedtem volt a hangom de most nemtom... valami történt...:D szóval ötletek?
2011. jan. 3. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Így azért már valamivel érthetőbb :D

Szintén zenész vagyok, csak egészen más irány, én általában pont azért imádkozom, hogy fellépésekkor ne legyen semmi baj a hangommal, egy berekedés igazán ronda rémálom lenne :D

Háát... arra nem fogok tanácsokat adni, hogy szétgyilkold a torkod, de próbáld meg ma lefárasztani (azért óvatosan), énekelj sokat, feszegesd picit a határaid, nálam legalábbis egy-egy intenzíven átgyakorolt nap után fordul elő általában, hogy picit berekedek. A jeget pedig kihagynám, egy torokgyuszi szintén nem jó móka :D

2011. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. jan. 3. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Rekeszteni tudsz, mint Patai Anna a Megasztárban. Próbáld azt.
2011. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!