Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láttatok már olyan embert,...

Láttatok már olyan embert, akinek barna a hónalja, mintha koszos lenne? Az mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nekem van egy barátnőm, és észrevettem, hogy nyáron sosem öltözik vállpántos ruhába, és véletlenül láttam, hogy miért. Ez valamilyen bőrbetegség? Tudom,hogy minden nap rendszeresen fürdik, van úgy, hogy reggel is és este is.
2011. jan. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok olyan ember van. akinek barnás, sötétebb a bőre a hajlataiban. Ez egyszerű pigmentáció, kozmetikus-bőrgyóyász tud rajta kicsit halványítani, de alapvetően semmi rendellenességet nem jelez.

De az is lehet, hogy pl. nyáron kicsípte az izzadtság, netán volt egy gombás bőrfertőzése is és annak a nyomait viseli még magán. Ha már meggyógyult, akkor elvileg idén nyárra már el fog múlni.

2011. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyuribacsika ***** válasza:
Igen adottság egyrészt, de lehet betegség visszamaradt része is.
2011. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ó SZEGÉNYKÉM...!

KÖSZÖNÖM A VÁLASZAITOKAT!

2011. jan. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!