Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömrágásról hogy tudnék...

Körömrágásról hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

Már próbáltam körömerősítővel, ami 1-2 hétig hatott is, de aztán egy 3 napos utazásra elfelejtettem elvinni, és újra rágni kezdtem. Azóta semmit sem segít :(

Voltak műkörmeim is, de azok csak legyengítették az eredeti körmeim, és még rosszabb lett.

Tapasztalat? Tipp?


2010. dec. 31. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kend be erős paprikával.
2010. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyra forditva.Rágozzál sokat,szerintem azzal eltereled a figyelmedet,vagy sportolj ahol letudod vezetni a feszültséget.
2010. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd pár embernek, hogy szóljon rád, ha rágod.

Régen én is rágtam (néha most is), de én ha kifestem, akkor erősebbnek érzem és valahogy nagyobb önbizalmat kapok és elhiszem, hogy egész szépek a körmeim és akkor nem rágom :D

Vannak különböző körömápoló balzsamok is, amik nem biztos, hogy sokan tudnak, de legalább iszonyat rossz az izük

2010. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Nagyon szépen köszönöm a tippeket, igyekezni fogok.
2011. jan. 1. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Énis rágtam,azóta nem,amióta van szabim XD
2011. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 10 éves koromban szoktam le róla: hiúságból és akaratból. Mutattak a szüleim egy elrettentő példát és mivel szép körmöket szerettem volna, ez hatott :) de tényleg, elhatározás kérdése szerintem, minden rossz szokásról leszokni az. De sikerülni fog!!! ez talán kis dolognak tűnik, de ha ez sikerül, más nagyobb dolgokban is erősödni fog a belső elhatározásod!!! :)
2011. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már 2-3 napja nem rágom őket, igyekszem egyáltalán nem piszkálni. Hát nem egyszerű, de hatásos :) Máris jobban érzem magam ^^
2011. jan. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!