Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket ennyire a talpam?

Miért viszket ennyire a talpam?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket a talpam, de csak a jobb. Olyan mintha megcsípte volna sok szúnyog. Kizárt, hogy csípés lenne, mert már hónapok óta szenvedek vele.

Próbáltam bekenni krémmel estelente, hátha kiszáradt. Próbáltam gombaölővel (canesten) kenni hetekig, hátha gombás, próbáltam nem vakarni, vakarni semmi nem használt. Ötletetek van? Látni nem látszik és nem is érződik semmi. (se hólyag, de pirosodás, semmi)


2009. jan. 24. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Én egy ronda makacs gombára tippelnék. ilyen esetekben a Canesten meg tsai annyit érnek, mint halottnak a csók. egyik barátomnak is lábgombája volt, és neki csak szájon át szedhető gyógyszertől múlt el.

menj bőrgyógyászhoz.

2009. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%
Menny el bulizni :DDD táncolj egy yoot :D:D:D azért viszket az a fránya talp :D:D:D
2009. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Mossa az ki lusta vakarni!!!!!!!!
2010. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az előző kommentelőknek: ha van eszed, használd, és örülj, hogy nem viszket.

Az én lányom második éjjelét virrasztotta velem emiatt... nem kívánom senkinek.

Fenistil csepp, ami úgy néz ki: hatásos.

A fenistil krém csak csípte szegény talpát...

Én épp választ keresek a neten, mert doki és ügyelet nincs Pünkösd-hétvégén:(

Amit találtam: lehet vizesedő láb - erre vízhajtó jó. Lehet ekcéma - shea vaj, cocoszappan.

Lehet fonalgomba...

akármelyik is, szakértő kell.

addig vakarjuk:S


Ha megtaláltad a megoldást, írd meg léci!

Éva

2011. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Synesztro ***** válasza:
91%
Nekem a jobb talpam éle egy ponton viszket nem állandóan, de napközben sokszor. Hiába próbáltam mindent. A kamillás forró lábáztatás segített ideig óráig, de most már én is dokin gondolkodom. A bunkóknak üzenem, mosom, tiszta, használok lábkrémet, hintőport, és gomba ellen is szoktam kezelni, hogy ha csajhoz megyek nehogy szégyenkezzek a szagok miatt, szóval köszi hogy aggódtok értünk.
2016. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nekemis
2023. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Használj hibtőport. Azt hallottam, hogy az jó. És már mi is kipróbáltuk
2023. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!