Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik ilyen sokszor az...

Miért vérzik ilyen sokszor az orrom?

Figyelt kérdés
Olvastam ezen az oldalon, hogy főleg terhesek teszik fel a kérdést, de én tudtommal nem vagyok terhes, mivel minden alkalommal védekeztünk a barátommal. Gyerekkoromban sokszor vérzett az orrom, az elmúlt 10 évben egyszer sem. Mostanában viszont újra elkezdett vérezni, de most nagyon kis mennyiségben, alighogy épp kifolyik egy kicsi, aztán el is állt. Azt is észrevettem, hogy reggelente úgy kelek, hogy a jobb orromból véres vákadék jön ki (elnézést a gusztustalankodásért, de hát ez a problémám része..) szóval este is vérzett. És ahogy megfigyeltem, minden egyes alkalomkor a jobb orrom vérzett. Mitől lehet ez?
2009. jan. 22. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
vákadék = váladék, bocsánat:P
2009. jan. 22. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok dolog okozhatja, lehet szimplán vitaminhiány is, vas és c vitamin, orrpolip, véralvadás zavar, gyenge hajszálerek, magas vérnyomás.


A véres váladék lehet pl allergiától.

2009. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a bal orrom ilyen, ott érzékenyebb az ér fala, gyógyszertárban lehet kapni orrcsepp szerüt, erre a célra, gyógynövényekből van, így nem káros. Szerintem próbáld meg használni, nekem hatott
2009. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A cipőnk hasonló,mióta az eszemet tudom,orrvérzős vagyok,hol elmúlik,hol rendszeresebb...sztem Nálad is arról lehet szó,h van egy nagyobb ércsomópont az orrodban ami érzékenyen reagál bizonyos dolgokra,lehet nyomásra,vagy száraz a levegő..szedj sok c-vitamint,mint érfalerősítő,vagy keverj a teádba citrom helyett aszkorbinsavat(gyógyszertárban kérj,olcsó:)
2009. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:):)
2009. jan. 22. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem rengetegszer vérzik az orrom. Most is 3 perce áltt el. Ha nagyon vézik az orrod és sokszor akkor vegyél orrkenőcsöt ami gyógynövényekből van tehát nem káros és zöld csomagolásba kaphato. Nem sok de kicsi is elég belőle mert szinte összerántja az elszakadt eret. Nekem bevált.



Utó írat:

Vigyázz ha megolvad akkor folyni fog és olyan mintha folyna az orrod. De csak töröld le és annyi. :)

2015. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!