Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levetessem az anyajegyet a...

Levetessem az anyajegyet a hátamról?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt iskola orvosi vizsgálat nálunk, és az orvos azt mondta, hogy mivel elég sötét, menjek el bőrgyógyászatra, és vetessem le. De miért van erre szükség? Lehet tőle bajom, ha fenthagyom?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 22. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van a hátamon és sötét, és még soha nem mondta 1 orvos sem, hogy lekéne vetetni, ha zavar vetesd, ha nem zavar akkor nézesd meg időnként orvossal nincs-e elváltozás és ennyi.
2009. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mondta, hogy vetesd le, mert bőrrák alakulhat ki benne. Jobb nem kockáztatni, hamar lekapják.
2009. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyász mondja meg, hogy le kell e vetetni. A ferjemnek is levettek, evente visszajar kontrollra. Állítólag bőrrák veszélye miatt.

Biztos, ami biztos, nézesd meg, de nem 100%, hogy le kell vetetni.

2009. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem elmegyek akkor bőrgyógyászhoz, jobb félni, mint megijedni!
2009. jan. 22. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én véletlenül belekaptam és leesett... (kb 3x volt ez) Elmentem orvoshoz és mondtam neki,h le akarom szedetetni,mert másmilyen lett! Az orvos meg csodálokzva nézett,h mit akarok! Mondta,h ha szeretném akkor leveszi,de nem szükséges! Szóval ha zavar akkor vetesd,de sztem egyszerübb ha elöbb kérsz más orvosoktól is tanácsot nem pedig egyet hallgatsz meg!
2009. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt anyajegy-típusa válogatja. A bőrgyógyászok egy speciális, nagyítószerű műszerrel "bevizsgálják" és meg tudják állapítani, hogy melanoma (bőrrák egyik fajtája) kialakulhat-e belőle vagy sem. Nem minden anyajegy egyforma, ezért nem mindegyiket kell leszedni. Egy megnézetést megér
2009. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!