Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fogkő eltávolítása az...

A fogkő eltávolítása az fájdalmas? Lehet érezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt és nem is éreztem. Nem kaptam fájdalomcsillapítót sem. Minek? Kb annyira fáj, mint egy mosakodás, ideget nem érint, élő szövetet nem sért fel.
2010. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egész lent van a fognyaknál, akkor nagyon érzékeny tud lenni!
2010. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Háát... Én nem akarok hazudni: Mikor először mentem fogkő leszedésre azt hittem a nő kb a fejemet letépi úgy kaparta meg akasztotta be a fogaim közé a fogkő leszedőt. Egyesével kapargatta és utána még jött a fémlapocska a fogaim közé... Borzasztóan fáj...

Fél év múlva mentem megint szűrésre és addigra már beszerzett egy ultrahangos fogkő leszedőt. Nah, azzal tényleg semmi extra nem volt. Tiszta megkönnyebbülés volt. Egyáltalán nem fájt.


Szerintem mielőtt mennél, kérdezz rá, hogy mivel távolítják el a fogkövet, mert mint a saját példám mutatja, nagyon nem mindegy.

2010. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érezni lehet, de nem fáj. Nekem legalábbis nem fájt. Olyan, mintha egy elektromos fogkefével sikálná valaki a fogaidat, amin nincs sörte. :)
2010. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokott fájni. Nem ultrahangos.
2010. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!