Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Foggyökér eltávolítás...

S. O. S. Foggyökér eltávolítása hogyan zajlik és mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Beletörte a doki a fogamat húzás közbe és holnap fogják eltávolítani a foggyökeret.Most is próbálta vésni de nem sikerült mert írtózatosan fájt,és fáj még mindig:(

Azt mondta,hogyha nem tudja kiszedni így vésve meg fogóval akkor műteni kell.Nagyon fájdalmas a műtét is vagy a vésés rosszabb?Kérlek sűrgősen válaszoljon aki már átélt ilyet nagyon fontos lenne.


2010. nov. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem szabadna fájnia egyiknek sem ha kaptál érzéstelenítést! Most is gyulladásban van?
2010. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen dupla adag érzéstelenítőt kaptam, és nagyon durván fájt.Majdnem elájultam.

Holnap reggel kiderül mi lesz.Remélem hamar túl leszek rajta.Nagyon félek.

Azért ha addig valaki tudna írni akinek volt foggyökér eltávolító műtéte kérem írja le mi történt és,hogy volt a műtét alatt és utána.

Köszönöm

2010. nov. 17. 20:21
 3/4 anonim válasza:
na mi volt mert nekem holnap lessz????,
2010. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Szerencsére sikerült kiszedni gyökérfogóval.Olyan ügyes dokit fogtam ki,hogy pik pak kiszedte semmit nem éreztem pedig csak egy érzéstelenítőt kaptam.Max 5 percet ülhettem a fogászati székbe.Szuper doki volt.

2010. nov. 23. 00:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!