Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy törjem el az ujjam a...

Hogy törjem el az ujjam a legkevesebb fájdalommal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Kevés fájdalommal, és nagyon könnyen így: egy estére, alvás idejére rakj krumplit az ujjad köré, minél több krumpli érjen hozzá(mondjuk egy lyuk fúrásával a közepén), kösd be, és reggel mikor kicsomagolod az ujjad elég egy pöccintés és törik is.
2010. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
53%
Így ahogy mondja az utolsó :)
2010. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
38%

ez komoly? hány éves vagy?

legegyszerűbb ha egy késsel levágod és akkor tut ikiír az orvos, vagy akkor már az egész kézfejedet vágd le és akkor még tesiből is felment, vagy ha elmondod neki, hogy direkt volt, akkor elküld pszihologushoz és akkor sem kell bemenned...

jézusom te elmebeteg vagy

2010. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

A suliban föltette nekem ezt a kérdést az egyik haverom.Mondom neki-Melyik ujjadat akarod eltörni?Mikor mutatta egy jó nagyot ráütöttem a háromszögvonalzó élével.Persze nem akkorát hogy eltörjön,csakhogy fájjon neki!

Úgy elkezdett sirni mint a szopósmalac.Persze én futás,mint aki nem is tud semmiről.A legnagyobb poén az volt hogy nem merte elmondani senkinek hogy mi is történt.

Többet nem kérdezte!!!

2010. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]

a teába lázmérő a legideálisabb,ha kicsit túlszalad,lejjebb kell rázni...kis gyakorlás és mennifog...abba senki nem szólhat bele ha lázas vagy és még csak nem is fáj...az ujjtörést nem lehet kevés fájdalommal csinálni...ha a kezedet akarod kikészíteni akkor ínhüvelygyulladást ajánlok,de ez függ attól,hogy mennyire strapabíró a kezed...lehet hogy elég neki ha görcsösen rányomsz egy tollat a papírra olyan 30oldalon keresztül...minél gyorsabban és minél jobban rányomva írj...nekem egy éjszaka alatt bejött pedig nemakartam...

2010. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tényleg csak kérdésként: az a krumplis módszer tényleg működik?? :D (Még mielőtt "elmebeteg" lennék, eszem ágában sincs kipróbálni, különben nem írtam volna kommentet xD)
2011. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha az ujjad eltörik gyorsan gyógyul ahoz hogy ne menj kérd meg az eggyik haverodat hogy szabjával vágja le a kezed akkor nem mész az biztos:)
2012. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!