Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe lehet valakiből...

Hogy a fenébe lehet valakiből alkoholista?

Figyelt kérdés
Én elsősorban ezt azért nem értem, mert amikor olyan alkalom van és berúgok , sőt sokat iszok és még hányok is utána elmegy a piától a kedvem minimum 1-2hétre, ezt nem tudom elképzelni hogy valaki mégis rászokik ...
2010. nov. 20. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nah most írok a kérdésedre 1más indokot:

Elmész játékgépezni felraksz 10e ft-ot elbukod mindet. El megy tőle a kedved de azért később meg próbálod megint.

1x bejön utána megint mész.


A pia ugyanez. csak itt a jókedven van a hangsúly.

18/F

2010. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Először okot talál rá. ( pl: feleség elhagyása, Lenin halála, útban van a kocsma hazafelé, várni kell a vonatra, stb.) Aztán megszereti.
2010. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmus menekülés a valóság elől. A legtöbb alkoholista nem az a fajta, aki elmegy bulizni, jól leissza magát, aztán másnaposan undorodik a piától. Nem jellemző, hogy a sárga földig leisszák magukat, lényeg a szintentartás, a folyamatosság.
2010. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az én férjem is függő (régen drogozott, leszokott róla most pedig alkoholista)...Ő apai ágon örökölte, apai ágon minden ismert rokon alkoholista volt...akaratgyenge, sajnos nem tud ellenállni a kísértésnek...
2010. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én depressziós voltam és így oldódtam fel pár órára,aztán mikor elkezdett kialakulni az hogy tulajdonképpen kívántam a minden napos italozást leálltam vele.
2010. nov. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először csak bulikban iszik, később már abból áll a napja hogy munka után be a kocsmába, sőt még a haverok is hívják hogy menjen.

Ők nem rúgnak be annyira hogy hányjanak. Addig isznak ameddig jól érzik magukat.

2010. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már hányás közben alig várom, hogy újra ihassak... És ez komoly.
2021. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én letettem a piát úgy 30 éve. Azóte nem ittam alkoholt, sört, semmit. Azután a cigit is letettem. Most vagyok 77 éves. Saját hajam van, szemüveget nem hordok. Semmilyen gyógyszert nem szedek. Más változást nem tapasztaltam magamon.
2021. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, én sajnos 6 éves korom óta szemüveges vagyok :( meg különféle problémák, amik még gyermekkoromban jöttek elő.
2021. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen piás haverom. Mindig ivott, állandóan részeg volt. Aztán aláugrott a vonat alá, széttárt kezekkel és lábakkal. Persze mind a négy végtagját csonkolta a masina. Később kapott műlábat, műkezet. Akkor már a könyökhajlatába szorította be a felest. Elég hosszan élt, már 35 is volt mire meghalt. Jó szívós ember volt.
2021. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!