Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hashajtó készítményeket...

Milyen hashajtó készítményeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Állandó székrekedéssel küszködöm évek óta, de még nem találtam meg a legjobb megoldást. Tamarinlekvárt használtam, de nem volt igazán jó. Próbáltam rostokban gazdagon táplálkozni, actimel, lenmagpehely, korpa, zabkorpa és semmi igazán eredményes nem történt. Kipróbáltam a GNLDnek a Acidophilus Plus termékét, lehet jó lenne, de valami piszok drága. Most legutóbb Stadalaxot próbáltam, de ettől olyan erős görcseim lettek, hogy azt hittem megszülök, pedig nem is vagyok terhes:)

Szóval tudtok ajánlani valami jó szert amitől nem görcsölök, és totál kis is tisztit ha az kell?

Van itthon Tisasen is, az mennyire jó, még sosem próbáltam!


2009. jan. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, ot a Guttalax is, de én attól szintén "szültem", és mint aki beteg, feküdni bírtam csak. Esetleg tea?
2009. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szűztea kapszulától szabályos hasmenést kaptam,de az nem gyóhyszertári hashajtó! :-)
2009. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teákat még nem próbáltam! Milyenek vannak egyáltalán?
2009. jan. 13. 10:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj az ha nem gyógyszertári, csak hasson, és nem fájjon úgy....hogy...áááá
2009. jan. 13. 10:38
 5/6 anonim válasza:
100%
Kérdezted a méregtelenítést, és valószínüleg rátapintottál a lényegre. Ezért az eredeti Forever Aloe Vera Natur Gélt ajánlom a hozzá ajánlott Aloe Blossom Herbal Teával, nekem nagyon bevált. Tisztítás és méregtelenítés. Többnyire ez a megoldás a rendetlen székletre és gyomorműködésre. Segítek, írj levelet!
2009. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még a terhességem alatt vettem a Laevolac laktóz szirupot. Ez kímélő, nem volt tőle "szülési fájdalmam", pont ezért ajánlott kismamáknak is. A gyógyszertárban lehet beszerezni. Nekem bejött.
2009. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!