Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyproblémával küzdöm mit...

Súlyproblémával küzdöm mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok 176cm és 108kg. Tudom sok, és tenni szeretnék ellene amíg lehet, de nem tudom hogy fogjak hozzá. Mit ajánlanátok? Gondoltam például a spiningre ami sokaknak bevált sőt apukám is rendszeresen jár, de valahogy engem nem vonz. Nem arról van szó, hogy nem szeretek kerékpározni hiszen azt imádok csak az a bezártság nem stimmel nekem. Mit tudnátok javasolni? Eddig egészségügyileg nincs problémám, nemrég voltam vérvételen, a koleszterin szintem és a vércukrom tökéletes. Lehetőleg olyasmire gondolnák amit heti rendszerességgel lehet csinálni és valami páros sport. Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. jan. 12. 21:48
 1/5 anonim válasza:

a bicikli jó kezdetnek szerintem, mert tudsz vigyázni a térdedre, spinning is jó, de az igazi jó hosszú és kevésbé intenzív edzés(geekeknek: aerob intenzitás) amiben szinte meg sem izzadsz, de rendszeres, és hétvégenként akár 5-6 óra. amúgy meg heti 5-6 alkalommal érdemes ha van időd, de elég hétvégén hosszabbat.

kevesebb evés 6 után nem evés, korán kelés, időben lefekvés. a végén ha már semmi nem megy, l-carnitin?

ha sokat mozogsz többet kell inni majd. naponta 2-3liter +amit a sport megkíván.

azért minusz 10 alatt igencsak célszerű teremben edzeni! és a konditerem/spinning jó kiegészítőnek, csak azt sem egyszerű elsőre élvezettel csinálni, belejön az ember.


remélem segítettem. 110kilóval sok meló lesz, hajrá :) óvakodj norbitól!

2009. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a bezártságot, akkor az évszakból adódóan csak a téli sportok jöhetnek most szóba. Járj el korcsolyázni, sífutni, mindkettő alaposan átmozgat, és akár párban is csinálhatjátok.
2009. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia,


Mozgás jó dolog, de:


[link]


Olvasd el az alapismereteket, nagyon sok, és hasznos információ van bennük a táplálkozásról. És utána alul az edző válaszolban is. Szóval érdemes ezt az oldalt nézegetni, és alapvetően a táplálkozási szokásokon változtatni, és mellette kardio edzésre rámenni. Sőt, a BBTV-n a 11-es részben olyan 5 perc után nagyon szépen el is mondják...


Minden Jót,


Berci

2009. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja bocs, még annyit, hogy a linkemnek a 3. oldalán konkért tipp van arra, hogy mit és mennyit egyél...


B.

2009. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
súlymegoldást. :)
2009. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!