Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha (...

Miért van az hogy néha ( szerintem ok nélkül, de nem biztos) csak úgy szédülök? Nem erős, csak idegesít. :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Utolsó saját magának mond ellen.

Ha kiderül majd, hogy magas a vérnyomása, v. idegrendszeri problémája van, mégis mivel kezeltesse magát, ráolvasással?

2010. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

De ezek a szédülések ritkák, nem tartanak hosszú ideig és nem erősek. Inkább olyan mintha forogna a világ de nem erős. Szívbetegség hogyan lehetne? 17 éves vagyok nemrég voltam (júliusban) EKG-n, és azt mondták hogy tökéletes.

Egyedüli ami baj van az a szorongás (voltam pszichológusnál) de sztem ez nem tartozik ide.

Szóval nem erős, tehát nem olyan hogy állni is alig tudok , gyenge és nemsokáig tart.

2010. nov. 20. 17:50
 13/20 anonim válasza:
lehet a szorongástól is. én vezetés közben szoktam:)
2010. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
De, idetartozik. Könnyen lehet tőle.
2010. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 t.ili válasza:

Valahol azt olvastam,hogyha bekapok egy 0,25mg Frontint,és elmúlik a szédülésem,akkor a stressz okozza.

Bekaptam,elmúlt.

2010. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 dodi1881 válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen és van is, de kétszer nagyon erős volt, és hánytam is, ha megmozdítottam e fejem, annyira szédültem. A doki azt mondta Meniere szindróma, magától elmúlik. Azóta ha kicsit is szédülök, ilyen módon B6 vitamint szoktam enni , a doki javasolta.
2010. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

t.ili-nek

Lehet, hogy én írtam.

Itt a fórumon már többször leírtam, hogy először egy db bogyó és ha attól elmúlik, akkor nem kell gyomortükrözéstől a fogorvosán át a szívműtétig mindent végigjárni, mert: teljesen felesleges.

2010. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tudod, nem is olyan könnyű kérdést tettél fel. Ezer oka lehet! De, mivel rendszeres, nem szabad elbagatellizálni! Én azt tenném, h. előbb orvosokkal diagnosztizáltatnám, (az önkísérletezés csal!) aztán eldönteném, h. természetgyógyászhoz, "európai orvoshoz", netán táltoshoz forduljak. Egyéni világnézetedtől függ. Az fog használni, amiben hiszel, hogy segít. Mielőbbi jobbulást! rbaby
2010. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 emberke válasza:
nemvagy terhes?
2010. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 dozzer válasza:

a stersz miatt is lehet hogy folyamatosan idegeskedsz nem feltétlenül veszed észre ugymond a tudatalattidba

és amiatt meg nöhet a vérnyomásod ami miatt szédülsz

2010. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!