Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha (...

Miért van az hogy néha ( szerintem ok nélkül, de nem biztos) csak úgy szédülök? Nem erős, csak idegesít. :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2010. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most ezt tényleg muszály volt leírni???-.-""""""
2010. nov. 18. 20:45
 3/20 anonim ***** válasza:
Én se toom...:(
2010. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Namáár de én komolyan kérdeztem:(
2010. nov. 18. 21:47
 5/20 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű? (Forgó, dőlő, villámcsapásszerű, vagy csak bizonytalanságérzet, mint amikor az ember hajón jár)

Mennyi ideig tart (1 mp, 5-10 mp, folyamatos)?

2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Néha van ez így, inkább forgó vagy dőlő (nem tom melyik eközül) és kb 1-2 percig tart.
2010. nov. 19. 06:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Az 1-2 perc valószínűtlen, mert akkor el is esnél. Ezek a megszédülések egy egy pillanatig tartanak csak. Ezért írtam, hogy magam sem tudom, mitől. Viszont a barátom sulyos szívbeteg. Ő nem elszédül, hanem elájul, 3-4 mp-re. És nem is emlékszik az egészre. A szívbetegségétől eltekintve, semmi bajt nem tudtak megállapítani, és napokig hiába hordja magán a magnót, ami még az ájulást sem mutatja ki. Szal még neki sem tudják.
2010. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Irány,a neurológia.Szeged nagyon jó.Meg kell nézetni időben.Vérnyomás ingadozás is okozhatja,vércukor értékének az ingadozása.De Szegeden össze dolgoznak a klinikákon az orvosok,és addig keresik az okát a problémának, míg meg nem találják a betegség, kiváltó okát.Na meg jól fel vannak szerelve műszerekkel.
2010. nov. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Alternatív okai:csapongás,szétszórtság.A szemlélődés elutasítása.Kérdezd meg Oskovics Györgyöt,osi@hodnet.hu,De fent van a neten is.És tud segíteni,csak meg kell kérned.Nem pénzhajhász.Neki ez a feladata,másokon segíteni.És tud is,csak el kell fogadnod a segítségét,magadba kell fogadnod amit küld rád ,és hinned kell benne.Meg el kell engedni,kitörölni magadból ezt a betegséget.
2010. nov. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha teheted kerüld az orvosokat, a gyógyszereket, csak tüneti kezelésre alkalmasak, megoldani a problémát nem.


Guggolj mozdulatlanul 3 percig, majd állj fel és indulj el; ha ekkor nagyon szédülsz, valószínű a vérnyomásoddal van baj. ennek lehet oka a szív, vagy valamilyen gyulladás a szervezetben (gyakran ízület).


Állva nézz egy közeli pontot 3 percig, majd nézz a távolba; ha ekkor tör rád erősebb szédülés, akkor a látásoddal van gond; ekkor neurológia és szemészet.


Még egy fontos tényező, amiről sokszor megfeledkezünk: a megfelelő mennyiségű folyadékbevitel: [link]

2010. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!