Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tettek abban az esetben,...

Mit tettek abban az esetben, ha szerelmesek voltatok és gyomoridegetek volt?

Figyelt kérdés

A szabadidős sport jó? Mivel ütöttétek el az időtöket? A gyomoridegre jó a B6-vitamin? A szerelem állítólag valami hormonhoz köthető, mivel ellensúlyozható a hatása? Elvégre a szerelem is egy betegség, csak van valami ellenszere. Más problémám is volt. Egy kicsit megőrültem, és most még nem tudom eldönteni, hova tartok. Az orvos szerint pszichiáterhez kéne mennem, szerintem csak nem tud segíteni a tényleges problémám.

Gondolom, hogy nem lesz gyomoridegem két évig, amíg elmúlik a szerelem, és a megfelelő hormonok szintje csökken, de valószínűleg szarul leszek. Most ilyenkor mit lehet tenni?

Én már egy éve vagyok benne. Már nem tudok magamról. Többek közt a fáradtságtól sem.

Köszike.


2010. nov. 18. 00:27
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én 21 éves és fiú. Ismerős ez az ézés. Én is átölelném, a lányt, stb. de tudom, hogy nem lehet. Már nem szeret. Legdurvább az, hogy jóban vagyunk. Hetente, 2 hetente összefutunk és én meg kajak bezsongok olyankor. És nem tudom elkerülni, hogy ne fussunk össze. Ahhoz meg kéne bántanom lelkileg (amit ő már sokszor megtett velem), de nem tudom megtenni. Am. azért írtam oda a smileyt, mert abban a pillanatban jó kedvem volt. Eléggé erős hangulatingadozásaim vannak. Valamikor tök jól elvagyok, van hogy az első elém kerülő embert szétszedném ha csúnyán nézne rám.

A szerelem eléggé kiszámíthatatlan, nem konkrétan 3 évig tart míg "kitisztul". Minden esetben más és más ideig tart. Ugyanez van a szenvedéses dologgal is. A biokémiás dolog meg szerintem lehetséges. Ott vannak pl. a feromonos parfümök. Volt egy csaj, akit a hátam közepére kívántam, de a b*** parfümje segítségével behálózott. :S Eléggé kellemetlen így utólag.

2010. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az ember nem "hal bele" a szerelembe, attól még lehet nagyon is szerelmes... Én pl szenvedtem ugyan, de nem lettem beteg. Hülyeségnek tartom ha valaki azt gondolja, hogy ez akkor nem is olyan komoly... Mindenki máshogy reagál egy-egy érzésre.
2010. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!