Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tettek abban az esetben,...

Mit tettek abban az esetben, ha szerelmesek voltatok és gyomoridegetek volt?

Figyelt kérdés

A szabadidős sport jó? Mivel ütöttétek el az időtöket? A gyomoridegre jó a B6-vitamin? A szerelem állítólag valami hormonhoz köthető, mivel ellensúlyozható a hatása? Elvégre a szerelem is egy betegség, csak van valami ellenszere. Más problémám is volt. Egy kicsit megőrültem, és most még nem tudom eldönteni, hova tartok. Az orvos szerint pszichiáterhez kéne mennem, szerintem csak nem tud segíteni a tényleges problémám.

Gondolom, hogy nem lesz gyomoridegem két évig, amíg elmúlik a szerelem, és a megfelelő hormonok szintje csökken, de valószínűleg szarul leszek. Most ilyenkor mit lehet tenni?

Én már egy éve vagyok benne. Már nem tudok magamról. Többek közt a fáradtságtól sem.

Köszike.


2010. nov. 18. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, sajna még nem találták fel az antiszerelem gyógyszert. De nem is hülye ötlet.
2010. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés,én is örülnék valami válasznak!!! :(((


Vegyél B komplexet ! Nekem két éve van "gyomoridegem"...én is örülnék ha agyam kitisztulna és normálisan tudnák gondolkodni,mint azelőtt.De így....

2010. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a pszichológus jó megoldás (azért pszichiáter még nem kell ide...). Nem kell úgy érezni hogy ez "lealacsonyító", én is jártam ,és segített.
2010. nov. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne a szakember... De ha semmiképpen nem akarod, akkor a sport jó ötlet, sportolás közben a szervezetben boldogság hormon termelődik. Illetve ajánlom neked a B6 vitamint (bár ha nincs hiányod mindegy), orbáncfű teát és olyan készítményeket, amik L-tirozint tartalmaznak. Ezek általában L-karnitin tartalmű diétás étrendkiegészítők és gyúrósboltokban lehet kapni őket...
2010. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem szabad abba a hibába esni, hogy szerelmes leszel és nincs para. :D Nekem a nyugtató segít, de az sem mindig.
2010. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én odamentem a sráchoz, és elhívtam moziba :) Szerelmes maradtam, de lenyugodtam. Azon a randin megcsókolt, és azóta járunk.
2010. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

2. válaszoló! Kíváncsi lennék, hogy miért van macskakörömben a gyomorideg? Én most nyugtatókat szedek. De nem akarom sokáig. Ma jobban vagyok, de nem tudom, hogy leszek később. De egy hete voltam ebben, és ma nem gyomoridegem volt, hanem ma "csak" sírás-közeli állapotban voltam a másik hiányától. Ez se jó, de jobb, mint ha hányingerem van..., miközben próbálnék dolgozni, figyelni az emberekre.

2010. nov. 18. 21:30
 8/12 A kérdező kommentje:

07:38-nak Te is szedsz nyugtatókat? Akkor miért smilezol?:S Én nagyon szenvedek.

Hiányom nincs, mert annyira ki vagyok készülve idegileg, hogy csak egy dolgot akarok, átölelni, és odabújni hozzá. Azt mondják, hogy három évig tart :S a szerelem, amíg kitisztul, én ennyi idő alatt totál meghibbanok, és már nem is fogok én visszakattanni:S.

Amúgy öhöm, 24 vagyok :S. Kicsit későn ért....

2010. nov. 18. 21:34
 9/12 A kérdező kommentje:
És lány vagyok.
2010. nov. 18. 21:36
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként minden szerelemnél ennyire szenved az ember? Vagy az attól függ, mennyire szereted a másikat?

Mindig évekig szenved az ember?

Hányszor szerelmes az ember ennyire? És minden szerelem esetében azt érzed, hogy ő a társad, hogy ő az igazi, és egész életedben vele akarsz lenni? Ezek a gondolatok tényleg kémiai folyamatok eredményei lennének?

2010. nov. 18. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!