Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hormongyógyszertől "meg tud...

A hormongyógyszertől "meg tud változni" a testem?

Figyelt kérdés

Egy évben nagyon ritkán jött meg, elmentünk nőgyógyászhoz, aki egy ultrahang, és egy vérvétel után felirt valamilyen gyógyszert.

A szedése alatt lehetek-e szebb, mármint karcsúbb, nőiesebb, kevesebb pattanás, stb...?

Vagy csak rendbehozzam a menstruációmat, és ennyi?


2010. nov. 17. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A "valamilyen gyógyszer" édeskevés, ha a nevét nem írod le, nem tudunk semmit mondani, hogy milyen hatása lehet.
2010. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos, de mivel hormongyógyszer elképzelhető hogy változol picit(pattanások pl.) de ezt nemhiszem mert akkor az orvos mondta volna vagy nem írna fel ilyet


minden esetre igen jó lenne a gyógyszer nevét tudni

amúgy googlebe ha beírod a nevét akkor lehet kiadja a gyógyszereknek a beteg tájékoztatójuk, abban pedig biztos beleírják mit okozhat a gyógyszer. Én amikor elveszítem egy-egy gyógyszer ilyen papírját akkor én is neten olvasok utánna :D

2010. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Karcsúbb, nőiesebb nem.

A legendákkal ellentétben nem növeli a melleket.

Meghízni viszont meg lehet tőle, ha feljön 2-3 kiló hirtelen, vissza KELL menni és másikat kérni, nem megvárni, mígy jön még 20.

Kevesebb pattanás lehetséges.

2010. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán ha megosztanád velünk, hogy milyen gyógyszert írt fel.

Ugyanis a "hormongyógyszer" kategória igencsak tág.

2010. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!