Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyerekem lenyelt egy 50...

A gyerekem lenyelt egy 50 frt-ost. A röntgen kimutatta, hogy a gyomrában van. Azt mondták ki kell, hogy kakálja mi van ha nem? És mi van ha hányingere van visszafelé jöhet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

gondolom most az orvosok nyomon követik és ha valahol elakadna akkor mütét lesz. ha nem akkor koppan vécében. vissza felé nem hinném hogy kijönne már, ha igen akkor ugyan úgy ahogy felment kijön. igaz lehet egy kicsit felsérti a nyelöcsövét, de max annyira fáj mint amikor lenyelsz egy nagy szárazkenyér darabot.

mivel nem éles ezért gondolom az orvosok is inkább azt akarják hogy kikakilja mint hogy müteni kelljen.

2009. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt miért nem az orvostól kérdezted meg közveltelül a röntgen után???
2009. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem röntgen után mert ez tegnap volt és eszembe se jutott csak most reggel mondja,hogy hányingere van és ettöl mwgijedtem mi van ha visszafelél jön és keresztbe beszorul?
2009. jan. 12. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,

ne aggódj!!!

Sok ilyen gyereket röntgeneztem már.

nem lesz semmi baj, kikakálja. tovább fog menni a kis gyomrából és kikakilja, lehet, hogy 1 hétbe is beletelik, de ki fog jönni. addig úgyis minden nap, vagy másnap röntgennel ellenőrzik és ha valami nem úgy alakul, tájékoztatni fognak a lehetőségekről.

mekkora a gyereked?

2009. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta egy gyerekorvos, hogy még a szög sem csinál problémát. Egyetlen dolog, amivel gond lehet, az elem.

Szerintem nem lesz probléma. Nem hinném, hogy a pénz még a gyomrában lenne. Elképzelhető, hogy nem is ez okozza a hányingert. Felénk pl. dúl a hányós- hasmenős vírus.

2009. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

A hányinger a bélelzáródás tünete is lehet, a helyedben azonnal visszavinném a kórházba!

(remélem, már megtetted)

2009. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gyerekem 8 éves.Ma voltunk a háziorvosnál reggel viszem vissza a korházba.Remélem jol alakul minden.De ma pl. egyáltalán nem kakált.
2009. jan. 12. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én már írtam hogy ne aggódj kijön belöle.

De azt is vedd számításba hogy ö is izgul hogy jaja... és lehet a hányinger is azért volt mert ideges hogy most mi lesz vele. ahogy érzem te is ideges vagy ezt a gyerek nagyon érzi hogy anya ideges. ´szóval nyugodj meg és mond neki hogy nem lessz semmi baja, egyszer majd koppan a kakija aztán kint lesz. nem minden nap van széklete az embernek. ha elakadna (amit kétlek) akkor meg görcsei lennének. szóval ne izgulj.

2009. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
8??????????????????????ne haragudj de azt hittem h kb 3 ..egy 8 éves gyerek az már iskolásés nem tudja h nem szabad megenni?????legközelebb magyarázz el neki egy két dolgot...na de ne haragudj nem akartam most bunkó lenni..de nem lesz semmi baja főleg h 8 éves...
2009. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hidd el meg van neki magyarázva!amugy már tul vagyunk rajta!simán kijött.
2009. febr. 3. 06:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!