Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láttál már testközelből...

Láttál már testközelből halottat? Ha igen miben halt meg? Milyen érzést váltott ki belőled? Kid volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 14:16
 1/6 anonim válasza:

Elaludt,a mellettem lévő ágyon feküdt... :/

/Amúgy mamám testvére volt./

2010. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel kórházban dolgozom.

Milyen érzést váltott ki belőlem? lehangolódtam. Mindig ez van, közben teszem-veszem a dolgaimat (az általános protokollt halottaknál) és elmondok egy imát.

2010. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Miben halt(ak) meg? Sokféle daganat, szívinfarktus, agyvérzés, tüdőgyulladás stb.


Milyen érzést váltott ki? Elsőre kicsit furcsa (és büdös), amolyan szürrealisztikus érzés, hogy az ember egy hullában "turkál". De idővel megszokható. Később pedig azon izgultam, hogy majd a szigorlaton is észrevegyem az elváltozásokat...


Kid volt? Szerencsére nem ismertem őket.

2010. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagymamámat. Ravatlon. Szívroham.

Szomorú.

De bármilyen morbid is: olyan nyugodt volt az arca. Mintha csak aludt volna.

2010. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akasztott embert láttam közvetlen közelről. anyósom szomszédja volt,a takarítónője talált rá.éppen mentünk

haza és a hölgy minket kért meg tanúnak a rendőrség kiérkezéséig.érdekes, hogy nem éreztem semmit, csak sajnáltam és nem értettem miért tette.

2010. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagypapámat a temetésén. Nem tudom milyen volt, kisi voltam, csak anyu mesélte, hogy megnéztem az arcát.


Most meg minden héten látok, mivel orvosi egyetemre járok. Először kicsit furcsa volt...

Aztán megszoktam. Tisztelem azért, hogy felajánlotta a testét azért, hogy mi tanulni tudjunk.

2010. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!