Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy mitől van az...

Érdekelne hogy mitől van az Páromnál hogy véres a széklete? Minden válasz érdekel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Például lehet aranyértől, vagy gyomorfekély, esetleg - legrosszabb esetben vastagbél-daganat.
2009. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Milyen tünetei vannak?Azokból könnyebb kitalálni.Szokott székrekedése lenni?Fogyott?stb.
2009. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazán napi egy reggeli széklet ami hasmenés szerű.Aztán végülis ennyi.De a fogyás nem fordult elő.
2009. jan. 9. 16:01
 4/8 anonim válasza:
100%
Tanácsolnám, hogy menjen mihamarabb egy gasztroenterológia tanácsadásra és ott bizonyosan elvégeznek nála egy tükrözést.Én nem rég voltam, és igazán túlélhető dolog.Hány éves?Mióta vérezget?
2009. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
30 éves és ez csak a mai napon jelentkezet.Fel fázástól is lehet én azt olvastam Nem?
2009. jan. 9. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a felfazastol nem veres a szeklet! a vizelet szokott eros felfazasnal jelentkezni!
2009. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mindenképp,és SÜRGŐSEN fáradjon el a legközelebbi háziorvoshoz,vagy magánrendelésre gasztroenterológushoz,mert a reggel jelentkező híg széklet,és a vérdarabok benne sajnos sokszor jelentenek béldaganatot,ami az egyik legkönnyebben orvosolható betegség,ha IDŐBEN megfogják.

Természetesen lehet egy sima aranyér probléma is,a páromnak is az van,de neki minden reggel vérzik,és nem alvadtvér darabok vannak a székletében,hanem friss piros kis vérzés látszik .

Sürgősen menjen el,hogy kizárják a komolyabb betegség eshetőségét!


Egy szakmabeli

2009. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok, nálam ugyanez volt. Éjjel hasmenésem lett, két óráig szenvedtem mire jött a hasmenés. Mire harmadjára mentem wcre vér is jött, negyedjére meg csak vér! Nagyon nagyon megijedtem, elküldött az orvos sebészetre és kderült hogy csak megerőltettem magamat.
2009. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!