Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül 2 éve lejárt...

Véletlenül 2 éve lejárt konzervből ettem - a lejárati időt csak később néztem. Ízre nem volt baja. Ugye ez így nem para? :/

Figyelt kérdés
febr. 14. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem volt felfújódva/kigömbölyödve a doboz, azt észrevetted volna, meg nyitáskor gáz jön belőle. Nem hinném, hogy bajod lesz tőle.
febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyesmi gondja. Ahogy eszrevettem, rogton hanyingerem lett, de ez psziches egyelore, az is biztos. 😅 köszi, hogy írtál!
febr. 14. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A konzervek, ha nem sérültek baromi sokáig elállnak.
febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne kényeskedjél.
febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is második válaszoló! Holnap megírom mi lett 😂
febr. 14. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen eszem lejárt konzervet (nem megy a fifo a kamrában 😂), semmi bajom
febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy bármi baja volt, évekkel a lejárat után sincs baja ezeknek. Ne élj lejárt konzerveken mert valami fém kioldódhat a dobozból és ha sokat eszel belőle, bajod lehet de egy darabtól nem.
febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindannyiótoknak a választ!

Végül szerencsére nem lett tényleg semmi gond.

febr. 15. 07:22
 9/10 anonim ***** válasza:

“ Ne élj lejárt konzerveken mert valami fém kioldódhat a dobozból és ha sokat eszel belőle, bajod lehet de egy darabtól nem.”

Szinte minden konzervdobozban van műanyag borítás belül

febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Harangos válasza:
100%

Zöldség, húskonzerv 5 évig a lejárat után ehető.

Ha nem volt hőhatásnak kitéve, tovább is.

febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!