Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit alszol általában?

Mennyit alszol általában?

Figyelt kérdés
Elégnek érzed? Kort és nemet is ha lehet...
2010. nov. 4. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

31 éves nő vagyok, 3 gyerekkel. Az alvásidőm így teljesen változó, Az elmúlt években a max. 10 óra volt egyben, de kb. másfél éve nem volt rá példa. :D

Ha 8 órát alszom éjjel akárhány (akár 6-8) részletben akkor már elvagyok simán.

Volt időszak( vagy 8 hónap), amikor 5-6 órára futotta, s közben is 3-szor keltem, azt azért már olyan 2 hónap után megéreztem. Olyankor nappal próbáltam egy-egy óra pluszt beiktatni. :D

2010. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

En csak 4-5 orat alszom naponta. Tudom es erzem is, hogy ez nagyon keves, de az az igazsag, hogy sajnalom ra az idot! Olyan jol el tudom foglalni magam, annyi jo dolog van, es sokag fel sem tunik, hogy faradt vagyok, le kene fekudni, altalaban csak olyan ejjel 12-1 ora korul megyek agyba, de akkor sem azert, mert faradt vagyok, hanem mert muszaly, tudom, hogy reggel 5:30-kor keles van! De szabadnapokon mindig delig alszom es az nagyon jol esik:)

20/l

2010. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nem okoz gondot később az elalvás akkor ok. Én sem aludtam olyan sokat amikor még szokásom volt, csak amikor nagyon kivoltam. De nekem semennyi alvás sem jó du.
2010. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Borzalmasan élek alvás szempontjából. Kb. 15 éve összevissza alszom, és ez mostmár rámegy az egészségemre. Rendszertelenül alszom. Sokszor összekeverem a nappalt az éjszakával. Olyan a munkaköröm, itt nem lehet kiszámítani, mikor kell mennem melózni. Egyre dekoncentráltabb vagyok, egyre fáradtabb, és egyre nyűgösebb. 48/Nő
2010. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hétköznap 5-6 órára futja. Hétvégén a duplája :D

18/L

2010. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

Napi 5óra.Tökéletesen elég.


31/F.

2010. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Napi 4-7, esetleg hétvégén több. Hogy mennyire elég... Tudom, hogy nem az, sokszor érzem is, de néha fáradtabb vagyok 8 óra alvás után, mint 5 után. 18/l
2010. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!