Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit alszol általában?

Mennyit alszol általában?

Figyelt kérdés
Elégnek érzed? Kort és nemet is ha lehet...
2010. nov. 4. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

változó. éjszaka 6-7 órát, napközbe, d.u 1-5 órát. sose elég mindig fáradt vagyok,de van h már annyit alszok h sok és fáj mindenem.

23/L

2010. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

6-8 órát. 18/F


Mindig kialvatlan és álmos vagyok. Az a baj, hogy vannak lelki problémáim és sokszor azért nem fekszem le időben, mert úgy érzem hiányzik valami a napból... persze nem történik semmi ezután, hogy mondjuk jövök gépezni...

2010. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

sajnos nem sokat, de nem direkt, nehezen tudok csal aludni. általában 6-7 óránál nem többet, de kezdi megszokni a szervezetem


17/L

2010. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

8 órát, kb 4től délig, de felébredek kétszer-háromszor közven.

nekem épp elég, ez az egy jó dolog van a munkanélküliségben.

F/25

2010. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23/L : Délutáni alvás borzalmasan káros. Szerencsére én leszoktam róla. Másik káros dolog, ha kinyomkodod az ébresztőt. Akkor csak felszínesen alszol, általában akkor álmodik az ember. Néha ezért csinálom szünetben. Vagy annyira álmos vagyok h nem bírok felkelni reggel :/.
2010. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Én kb. 8 órát szoktam aludni de nem elég:S

23:24-es szerinted miért káros a délutáni alvás?

2010. nov. 4. 23:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Én 6-7 órát,soha nem tudok aludni..

12L

2010. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért mert mondjuk tök kialvatlan vagyok és lefekszem 3 kor, akkor simán alszok akár 4-5 órát is. Akkor fent esz a fene 1-ig mondjuk, reggel kelni kell fél 7 kor, akkor már nem alszok eleget. És akkor du. megint alszok mert nem bírok tanulni fáradtan és akkor egyre rosszabb lesz az egész. Azért egy átlag ember csak azt szokja meg kiskorától, hogy éjszaka kell aludni. Nem véletlenül mondják, hogy az éjfél előtti alvás ér a legtöbbet.
2010. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*Elözö vagyok, azt még hozzá füzném, úgy szokott lenni ,hogy nem tudok aludni, ettől mindig elkezdek stresszelni,h nem fogok tudni aludni ezért hnap alulteljesitek stb..
2010. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mondjuk én soha nem szoktam 4-5 órát aludni du. csak max. 2-3at, szerintem úhu nem olyan nagy baj...
2010. nov. 4. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!