Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 28 évesen aranyér ez mennyire...

28 évesen aranyér ez mennyire redflag?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok. Baromira cikinek tartom de ez van.
ma 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem korosztály és nemfüggő az hogy kinek lesz aranyere. Ez van. Kezeled majd elmúlik.
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a red flag, ha ezt ismerkedés alatt az orrára kötöd a másiknak.
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Keress egy golddiggert, biztosan örülne neki.
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A nagy "mindenki legyen bi" reklám mellett ezek az aprobetűs részek, kockazatok.
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs egy betegségben. Szégyellje magát az aki ezt cikinek tartja.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek lehet, ebben semmi ciki nincs, maximum kellemetlen, de csak fizikailag. Azt mondjuk nem tudnám mire vélni, ha valaki ismerkedéskor ezt fontosnak tartaná megemlíteni
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Minek kéne róla beszélni? Nemhogy ismerkedéskor hanem soha észre nem vennénk hogy van ha nem mondja meg a pasi. Minek megmondani egy kvázi idegennek? Elég akkor ha már megvan a bizalom egy hosszabb idő után. Én nő vagyok, nincs aranyerem pedig két gyerekem van, igaz csak az első volt rendes szülés, de nem mondanám el egy random pasinak. Nyilván a férjemnek igen de ő magától nem venné észre úgyhogy akár meg is tarthatnám magamnak.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
ma 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem red flag. Bárkivel előfordulhat. Én azt sem hiszem, hogy tabu téma lenne, de nyilván nem ismerkedésnél kell felhozni. De hosszú kapcsolatban szerintem normális, ha ilyeneket is megbeszél az ember. Nekem van közeli ismerősöm, akit érintett ez a téma, simán beszéltünk róla, a gyógyulási folyamatról, ilyenekről. Nyilván nem agyon részletezve, de ilyenek, hogy miben nehezíti az életét, milyen nehéz jó orvost találni hozzá... stb. (Aztán ki tudja, lehet mi vagyunk ilyen furák, de én semmi rosszat nem érzékeltem ebben.)

Ne hanyagold el, menj orvoshoz vele, ha szükséges, kezeltesd.

ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, simán lehet egy kisbabának is mondjuk.
ma 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!