Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a gyanúm, hogy melóban a...

Az a gyanúm, hogy melóban a csapvíz nem ivóvíz, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is írtam. Akárhányszor iszom belőle fél órával később elkezd fájni a gyomrom, görcsölölök stb. Persze nyilván vigyek magammal otthonról palackos vizet vagy valami. De én nem vagyok hajlandó vizeket vásárolni, mert jogom van az ivóvízhez a munkahelyen. Hová forduljak ezzel?
ma 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy a munkahelyen más a vezetékes víz, mint otthon, hacsak nem 300 km-re vannak egymástól. Az ország legnagyobb részén biztonságos a víz, kevés helyen nem, pl arzénes az Alföld egyes részein, de ott ez ki is van nyilvánítva, és szolgáltatnak palackos ivóvizet.
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A Nébihnél lehet bejelentést tenni.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%

11.

Lehet, hogy úszómester, ki tudja, honnan iszik...

ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%
Például az M44 pihenőiben is van kívül csap, de ki van írva, hogy nem ivóvíz.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem csak én tapasztalatom ezt a vízivás utáni jelenséget, hanem még 3 kolléga is, akikkel közvetlen dolgozom. Kb pár hete kezdődött ez a dolog, de előtte is gyanús volt nekem a víz. Egyébként meg a szerződésemben benne van hogy jogom van az ivóvízhez, de ez mellékes. Ha más rabszolgamunkát végez étel és víz nélkül, az nem az én gondom. Pusztulj szomjan, engem az se izgat.

Köszönöm a válaszokat!

ma 20:59
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most, akik lepontoztak, azoktól várom a jogszabályi hivatkozást, hogy miért is jogosult a munkavállaló az ingyen vízre gy októberben?
ma 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!