Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehet hogy a hhcp 24 óráig...

Az lehet hogy a hhcp 24 óráig hat? Alvás után is egész nap lehet érezni. Láttam több is van THCP, THC-B, THC-JD meg még egy tucat. Melyik a legjobb? Van gumicukor meg permetező is. Melyik az ami kimegy alvás közben? Mert elég rossz hogy 2 napos progi

Figyelt kérdés

okt. 19. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
HHC-P tényleg elég hosszú hatású, az ember már beleun a felénél, a HHC kb addig tart mint a THC de gyengébb, THC-B-től én semmit sem éreztem, THC-JD kiüt már szinte biofűnek mondható, többit nem próbáltam, de szerintem a hagyományos THC-s fű a legjobb és a legtutibb, de ha nem jutok hozzá, én HHC-vel pótolom. Gumicukor sztem nem túl jó ötlet, mert hosszú idő mire hat és nehéz eltalálni az adagolást, mivel nem tudod pontosan mennyi hatóanyag van benne, (a virágban sem, de azt gyorsan beérzed és tudod mikor kell abbahagyni), páran feküdtek már ki 1-2 napra gumicukortól, főleg ha THC-JD volt benne. Virág vagy vape sokkal tutibb.
okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!