Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik hogy valakit hetekig...

Létezik hogy valakit hetekig úgy altatnak mint Sallai Nórát mert félnek hogy maga ellen fordul?

Figyelt kérdés
olvastam valahol ilyet h valaki megtudta hogy meghalt egy szerette aztán hetekre mesterséges kómába helyezték utána, pedig nem volt semmi fizikai sérülése csak feltételezték hogy kárt akar tenni magában. ez lehetséges orvosilag vagy hülyeség? joguk van ilyet tenni? ez azért nagyon durva visszaélés lenne.

tegnap 15:30
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben lehetséges.
Az valami más dolog lehetett, nem olyan altatás. Max pszichiátriai szerekkel totál elbódították.
Ez nagy butaság, ilyet nem tehetnek.
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Csak e miatt nem.
tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nóra már jobban van,ezt olvastam ma.
tegnap 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nóránál ki tudja mi van, más az igazság és más ami a médiában van. Nem hiszem, hogy altatnának valakit csak amiatt, mert önmagára veszélyes lenne, mert akkor meddig tartana? Ha felébresztik, akkor mitől lenne jobb? Az altatásnak nagyon sok kockázata van, a szervek sem működnek megfelelően.
tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az altatásnak(ami mesterséges kóma)vannak káros hatásai,főleg az ilyen hosszú távúnak-szóval már csak ezért sem.Indokolt esetekben nyilván,de szerintem pszichés dolgoknál kizárt,a média hatalmas ostobaságokat képes terjeszteni.Aki nagyon kiborul,pl pihenni sem képes,pszichiátrián van lehetőség bent fekvős kezelésre.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!