Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartós stressz okozhat végtagz...

Tartós stressz okozhat végtagzsibbadást?

Figyelt kérdés
Pánikrohamok közben szívinfarktus érzésem szokott lenni, azonban sokszor a rohamokon kívüli időszakban is fájdogál a mellkasom, zsibbad a bal karom. Nagyon sok kivizsgáláson jártam már, köztük kardiológián is, nem találtak szervi eltérést.

ma 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A tartós stressz komoly problémákat okozhat, köztük a zsibbadást is... Több formája létezik.


Tartós stressz átalakulhat krónikus stresszé is. Olvasgass utánna.


[link]

ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pszichiáterrel ez megszüntethető? Hozzá fogok járni, már van időpontom.
ma 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem is ilyesmi panaszaim vannak.
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem kezeltetném magam gyógyszeresen.

Pszichiáter azért gyakran ír fel gyógyszert.

Csak akkor szedném, ha nagyon muszáj. Egyéb esetben szerintem belülről is megszüntethető az ok.


1) voltam

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban a pánikrohamok miatt fordulok hozzá. Évek óta gyötörnek, nem tudok teljes életet élni. Emellett sokat szenvedek.
ma 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érthető.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!