Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt aki egészségügyi...

Van itt aki egészségügyi dolgozó és segítene ? Megyek majd orvoshoz.

Figyelt kérdés
ma 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor én elkezdtem a saját vernyomasomat mérni, ha kicsit feljebb volt, raparaztam, 5 percenként mertem, és egyre feljebb ment, volt, amikor már majdnem mentőt hívtam. Később jöttem rá,hogy ongerjesztoen csináltam magamnak
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olyannak tűnik a dolog, mintha pánikbetegséged lenne, amit csak felerősít a jelenlegi helyzet.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem is odáig fajult tegnap hogy már nagyon rosszul lettem es mentőt hívtam aztán amig beszéltünk jobban lettem mondtam ha rosszabbul leszek be vitetem magam. Holnap vissza is viszem ezt a keszuleket.
ma 15:14
 14/15 A kérdező kommentje:
De szerinted ha minden eredmenyem jo az extrakon kivul nem kapok se szivinfarktust se semmit igaz ?
ma 15:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Van okod ennyire felni? Pszichologussal beszéltél már?
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!