Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt aki egészségügyi...

Van itt aki egészségügyi dolgozó és segítene ? Megyek majd orvoshoz.

Figyelt kérdés
ma 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miben?
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lenne pár kérdésem priviben hozzá
ma 11:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Miert nem ide irod ki?
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg beteghordo kell, ápoló, haziorvos, vagy érsebesz?
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges a szívem extráim vannak ct is volt teljesen egészséges. Kaptam wiwe eszközt mindig jelez valamit pitvarfibrillaciot hasonlot mar alig merem merni vele mar stresszelek ha csinalnom kell. Mennyire valosagos ez 2 újjbol merve? Meg ha egeszseges a szivem koszoruerek is akkor miert jelez rossz eredmenyt mindig
ma 12:13
 6/15 A kérdező kommentje:
Egész nap ezen agyalok
ma 12:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Miert kaptál ilyen eszközt? Tudod is, hogy jól hasznalod-e? Volt oka annak, hogy CTt csináltak? Az extrák miatt? UH is volt? Holter?
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Volt holter ,terhelés is ott volt egy kis eltérés azért csináltak de teljesen negatív plankok sincsenek. Igen volt uh is. Minden rendben mindenhol. Kardologian kaptam az orvostol ugy csinalom ahogy mondtak szerintem
ma 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj rá, elmondod az orvosnak, aztán majd mond valamit. Minél jobban rastresszelsz, annál nagyobb az esély, hogy rosszat mutat. Szervi problémákon kívül a stressz is okozhat.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát őszintén már teljesen stesszelek ettől az egész méréstől . Amíg nem kaptam meg semmi bajom nem volt most ossze vissza ver a szívem
ma 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!