Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziásoknak van olyan...

Epilepsziásoknak van olyan hogy napokig folyamatos tünetei vannak?

Figyelt kérdés

Annyira ki vagyok már, megkeseríti a napjaim a folyamatos szarul lét.. a tompaság, a folyamatos imbolygás, szédülés, fejfájás, látásromlás és ezek folyamatosak, szinte egész nap. Voltam már koponya ct-n, nezrologia, kardiologia, szemészet stb.. sose merült fel az epilepszia, de én rettegek tőle hogy az van nekem.. egyszerûen konkrétan már magamba beszélem..

3,5 éve vannak ezek a rossz dolgok velem. De az utóbbi időben már napi szinten folyamatosan órákig…



ma 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán hogy merült fel benned az epilepszia? Én 12 éves korom óta szedek rá gyógyszert. 2 nagyroham után mondták ki, hogy az vagyok, akkor kaptam gyógyszert. Nem emlékszem ilyen problémákra. Illetve szédülős voltam mindig DE NEm imbolyogtam, stb. Teltek az évek, szültem egy gyereket, majd jött az állandó szédülés, tompaság, fejfájás ( migrénes és sima is), ájulás közeli állapot. Sportolni kezdtem, ez bizonyos foki javította az egyensúly zavart, de eléggé tönkrevágja a mindennapokat. Hajolgatni, lefelé nézni, "pörögni", olvasni, stb nem tudok.


Doki mit mond, mitől lehet?

ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!