Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasomnál középen ( inkább...

Mellkasomnál középen ( inkább kicsit balra ) egy kis ponton 3 napja enyhe nyomást érzek. Tènyleg nem erős, csak mégis ijesztő,hogy lehet szívhez is köze.Semmi egyéb tünet nincs. A nyomás nem is folyamatos.Szívinfarktus korai jele lehet ez?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne ennek ellenére orvoshoz mennem? 36/N

ma 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már többször ilyen (32N), de aztán elmúlt csak úgy, nem volt gond. Én azért biztos ami biztos elmentem egy magán kardiológushoz, sztem neked is érdemes azért megnézetni, és úgy a legbiztosabb.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm. A kardiológus mondott valamit, mi okozhatja?
ma 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
KEzdődő pánikbetegséghez inkább van köze.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as, pánikbetegség esetén lennének rohamok is, legalább minimális szinten.


Kérdező, szerintem ha ez nem múlik el 1-2 napon belül, célszerű lenne egy kardiológust meglátogatnod.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szív eredetű lenne de egy kivizsgálásra mindenképp menj el. Velem is ez volt elmentem kivizsgálásra szerencsére nem találtak semmit. Nálam a reflux okozza ezt.
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Én sem hinném, hogy infarktus de egy kardiológiai kivizsgálás nem árthat.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam reflux okozta, hozzá társul a légszomj is.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, ha nem fejezi be, elviszem dokihoz 🙂
ma 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!