Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez néha néha belefér?

Ez néha néha belefér?

Figyelt kérdés
Sziasztok tinédzser vagyok (17 leszek) "és ma fárasztó napom volt és úgy gondoltam hogy ma eszek egy kis boldogság hormont. Ma a suliban a szendvics után ettem egy tejcsokis sportszeletet (A másik felét odaadtam az egyik barátomnak). Aztán otthon ebéd után ettem kettő sor meggyes milkacsokit. Aztán most nemrég ettem spagettit utána egy islert. Ez okozhat bármiféle gondot? (Megjegyzem szoktam mozogni reggelenként szóval nem hanyagolom el teljesen) Csak félek hogy elhízok most ettől annyira hogy még az ajtón sem férek ki (pszichés gondjaim is vannak)

tegnap 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi bajod nem lesz, nyugi!
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ettől 20 dekát se tudnal hízni. Es maskor nyugodtan edd meg az egész csokit
tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg benyomtam egy tábla Milkát. Egészségedre!
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!