Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy már sokadik...

Mitől lehet, hogy már sokadik alkalommal van éjjel olyan, hogy arra ébredek, hogy nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel úgy ébredtem, hogy nemcsak álmomban, hanem ÉBREDÉS UTÁN sem kaptam levegőt. Egy pillanatra azt hittem, hogy megfulladok, ennyi volt.


Fekvő helyzetből AZONNAL felpattantam, fel is álltam, és előre kellett hajolnom ösztönösen, hogy újra tudjak venni levegőt.

Nem volt takony az orromban, semmi ilyesmi. Nem vagyok megfázva.


39 éves, elvileg egészséges nő vagyok. Nincs szívbetegségem. Soha nem dohányoztam. Van túlsúlyom, de nem kórosan. Felül M-es, alul L-es ruhákat hordok.


tegnap 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy gégészeti és kardiológiai vizsgálat azért nem ártana. Bonyolultabban pedig így: [link] Hány kiló vagy?
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár éve velem is volt hasonló, lefeküdtem aludni és arra keltem hogy nem kapok levegőt meg hogy nehezek kapok utána levegőt. Aztán elmúlt.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, apnoéra gondoltam én is, de az nemcsak alvás közben van? Éber állapotban is?

Ez ijesztett meg.

tegnap 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mikor éppen felriadsz, de 5 másodperce még aludtál, azt azért nem nevezném éber állapotnak. Még nem tért magához a tested.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kettes, neked hogy múlt el? Ahogy jött? Vagy történt közben valami?
tegnap 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: Emlékein szerint nem történt semmi különös változás az életemben. Lehet valami pszihés dolog miatt volt.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
tegnap 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!