Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez még a sokadik...

Normális ez még a sokadik alkalommal is?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt vesztettem el a barátommal a szüzességem, azóta többször is szeretkeztünk, egy nap többször is. De még ma, a sokadik alkalommal is nehézkes volt a behatolás, az elején mindig percekig kínlódunk, mire teljesen be tudja tenni a péniszét, olyan, mintha a vaginám fala teljesen összetapadna, amikor egy ideje nem szeretkezünk és minden egyes alkalommal újra és újra "szét kéne szedni". Nem azzal van a gond, hogy nem vagyok elég nedves, már csak abból is tudom, hogy próbáltuk síkosítóval is, de akkor se ment. Illetve a másik aggasztó dolog, hogy a barátomnak nincs túl nagy pénisze, mi több, valamivel kisebb is az átlagnál (kb. 12-13 cm), mégis amikor teljesen behelyezi, kicsit fájdalmas, olyan érzés, mintha bökdösné a méhszájamat.

Lehetséges, hogy ennyire "rövid" a vaiginám? Illetve mi okozhatja azt, hogy az elején hosszú prcekig csak nagyon lassan, 1-2 cm-enként haladva tudja behelyezni a nemi szervét? Ezek idővel elmúlnak, vagy orvoshoz kéne fordulnom miattuk?

21L


2020. márc. 8. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon rágörcsölsz a dologra? Nem csak a nedvesség a lényeg hanem az is, hogy legyél ellazulva, ráhangoloódva a dologra.
2020. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éve vesztettem el a szüzességem, azóta heti 3-4 alkalom minimum megvan, de még most is előfordul sokszor, hogy nehézkesen megy először, bemenni mondjuk bemenne, de feszít, kellemetlen. Aztán pár mozdulat után semmi gond. A párom nagyon türelmes, vigyáz rám, megérti, ha kicsit várnia kell, nem tudja egyből betolni. Nedvesedéssel, felizgulással nálam sincs probléma, bár úgy veszem észre, sokszor nagyon pici kell ahhoz, hogy nem vagyok eléggé felizgulva, és akkor sokkal nehezebben megy. Szerintem még legyél türelmes, próbálj ellazulni, izgasson fel a barátod rendesen, legyetek lassúak ha az kell, simán alakulhat még a dolog. Nekem pl. az első pár alkalom kimondottan kellemetlen volt, vagy a 4-5.ikig vérezgettem is. Szóval nem megy mindig minden elsőre tökéletesen,ezt is meg kell "szoknia" a testednek.
2020. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!