Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez daganat? Nagyon félek...

Ez daganat? Nagyon félek...

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, még kB 1 éves koromban diagnosztizáltak cöliákiával remélem jól írtam vagy másnéven liszt érzékenységgel kB 4 nappal ezelőtt néha olyan volt mintha hátul ahol kijön az ürülék ilyen gumós lenne vagy nem tudom nem volt még velem ilyen azóta ez a 3. Napja hogy megy a hasam van hogy nagyobb hasmenésem van de van hogy csak egy kicsi jön ki de mindig folyós állagban emellett elég erős hasfájásom is van meg görcsöl is a a hasam ilyen 4x megyek wcre. Emiatt egy nap mert mindig megy a hasam egyik napról a másikra jött nem volt semmi előjele, emellett néha korog a gyomrom mikor wcből kijövök evés után is egyszer egyből ment a hasam, meg ráz a hideg is. Szerintetek ez daganatra utal inkább vagy csak valami vírusa? eléggé félek hogy mi lesz...
ma 15:16
 1/3 anonim válasza:
Nekünk ez honnan kellene tudni? Menj el az orvoshoz!
ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vírusra. Meg a hasmenés megviselte a végbeledet.

Szedj probiotikumot, leginkább enterolt, az egy kicsit hasfogó is tud lenni, szemben a többivel.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
enterol az tényleg jó
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!