Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma probáltuk ki huzni a...

Ma probáltuk ki huzni a fogamat nagyon gennyes és vérzik és be is van gyuladva , nem sikerul emiatt ki huzni 3 zsibbasztot adott a doktornő de nem sikerült sokan mondjak nehogy a daganat vagy a geny fel mennyen a fejemre ettől is félek .Szerintetek?

Figyelt kérdés

#fogak #fogfájás #Talyogos fog falyas #Mentot lehet e hivni #Daganat fel fute az agyra #Fajo fej foggal
aug. 29. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben szerintem el kellett volna küldenie szájsebészetre.
aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kellene menni az ügyeletes szájsebészetre. Ha nem ma, akkor holnap reggel ott kezdeni, fognak adni igazolást, lehet péntek-hétfő ki is írnak.
aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem, ha ő nem tudja, akkor beutalnak szájsebészetre. Ott majd eldöntik mi legyen, lehet csak a tályogot megnyitják és ha a gyulladás lehúzódik, akkor távolítják el, de ez így semmiképp nem maradhat. Melyik kóklerhez mentél?
aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Brigitta doktornohoz voltam , de hetfon 9 re kell menyek a szajsebeszhez , de most azz éjelre olyan lukteto eezesem van afejembe. Foleg a tarkon .
aug. 30. 00:45
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hétfőn? Félig kihúzzák, azt otthagynak szenvedni vagy mi? Öcsém hallod.
aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre. Hányszor mondjuk el? Hol laksz? Segítsünk neked címet mondani?
aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!