Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most megmentette a doktornő...

Most megmentette a doktornő az életem mert nem azt írta fel amit kértem?

Figyelt kérdés

Történt pár hete hogy fel akartam iratni Frontint, de most nem 0,25öst, hanem 0,5öst. Egyből 2 dobozzal kértem (30db/doboz), hogy ne kelljen gyakran kérni, fel is írta, mentem kiváltani, ott szembesültem vele hogy 0,25ös.. mindegy, azért elvittem. Vasárnapi nap ketten megettünk vagy 20at ivás közben, eléggé képszakadás. Hétfőn nagyon kikészültem, jobbnak láttam meghalni, ezért egyedül bevágtam a bontatlan doboz 30at, marokszám szedtem, mondanom se kell piával nyeltem le... nagyon beütött, azóta nem ettem egyet sem, nagyon komoly elvonási tüneteim lettek, napokig 1-2 órát aludtam, remegett mindenem, tehát soha többé..


A doktornő a figyelmetlenségével, vagy azzal hogy rosszul értette megmentette az életem? Mert gondolom ha megeszek egy bontatlan 30as dobozzal a kétszer erősebből, akkor minimum a kórház, de lehet hogy ez a kérdés sem lenne, mert koporsó..


2022. szept. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem haltál volna meg ilyen gyógyszertől így se meg úgy se, de nagyon szar lett volna neked. Egy rakás kellemetlenségtől megkímélt téged, de az is lehet hogy tudat alatt te saját magadat kímélted meg.


26/n

Szilvi

2022. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Milyen hely az, ahol úgy rendelsz gyógyszert mint a kocsmában pálinkát...???
2022. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartok tőle, hogy a doktornő nem így utasított a gyógyszer beszedését illetően.
2022. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvost is kötik a gyógyszer felírásra vonatkozó szabályok, ezért nem tett eleget a kérésednek.
2022. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked amugy is korhazba kene kerulnod, lehet csak felgyorsitotta volna a folyamatot, ha ez most szarabbul sul el...Masik megerzesem, hogy lehet a problemadra nem szorongasoldot kene szedni....de ez csak egy megerzes.😀

Es amugy megbantad h annyit beszedtel? Terapiara nem akarsz inkabb jarni? Kovi alkalommal kersz 0.5os frontint megegyszer?

2022. szept. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!