Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet?Segítség!

Véres széklet?Segítség!

Figyelt kérdés

Véres volt a székletem itthon csináltam m2pk gyorstesztet még multheten , ami pozitív lett.

Csináltam ma egy bélgyulladás tesztet, ami negatív... Bár csak 1x mártottam a pálcikát.

Megvagyok ilyedve, pénteken megyek tükrözésre addig megőrülök. Ez akkor így mindenképp daganat?



ma 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott véres lenni, ezer dologtól lehet.

Hajszálrepedések, akár aranyér, lehet belső aranyér is.

Nem kell mindjárt temetni magad.

Sose keress rá a tüneteidre neten. Simán kijön egy köhögésre is hogy lefőtt a kávé. Ez aranyszabály.

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó igen. Amikor a páciens diagnosztizálja saját magát.

Nekem is volt hogy nagyon erős, éles, szúró mellkasi fájdalom, egész napon át. Na mondom ez ennyi volt. Akárhogy néztem a neten nekem szívinfarktusom, rákom, és bármilyen olyan betegségem van amitől így 2 napom van hátra kb.


Elmentem orvoshoz, azt mondta hogy ideg becsípődés, mozgásszervi. Tessék sportolni. Én meg addig már megírtam a végrendeletem kb.


Asszonynak is azt szajkózom, ő is ilyen, hogy addig nincs semmi amíg az orvos azt nem mondja. A neten meg ilyenkor tilos nézelődni a tünetek után.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom. Mindenki ezt mondja....

30 éves vagyok

Csak nem tudom ilyen itthoni tesztek mennyire megbízhatóak

ma 14:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugye az m2pk teszt ami enzimet mutatja ki... Csak nem értem ilyen kis kazetta, erre, hogy képes
ma 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Most olvastam utána hogy mennyire megbízható ez a gyorsteszt.


"Pozitív teszt esetén nagy valószínűsége van annak, hogy többnyire jó, vagy ritkábban már rosszindulatú béldaganat van jelen a vizsgált személyben. Ugyanakkor a pozitív eredmény nem 100 %-os biztonsággal jelez daganatot. Előfordulhat ugyanis, hogy ennek más oka van. Ilyenek lehetnek például a belek gyulladásos betegségei, valamint egyéb hasi betegségek. Pozitív esetben további diagnosztikus vizsgálatokra, vastagbéltükrözésre van szükség."


Tehát NEM megbízható.


Dehát ha a gyorstesztek megbízhatóak lennének, mi szükség lenne orvoslásra, vizsgálatokra? Otthon a kis szekrényből megoldaná minden baját az ember.

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ilyenek lehetnek például a belek gyulladásos betegségei, valamint egyéb hasi betegségek."


gyulladásos betegség EI

egyéb hasi betegség EK


(többes számok)


Tehát nem éppen csak 1 dolog miatt lehet fals teszted. Eléggé széles körben fogalmazták meg mennyi miatt jelezhet rosszul.

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van.


Csak olyan vagyok, aki rögtön a legrosszabbra gondol....

De vannak amúgy fura tüneteim, mert ez a vérzés menzikor vagy előtte szok lenni, aztán elmulik.

Doki mondta lehet endo, de mikor csináltam tesztet megilyedtem. Női doki meg sehol nem látott endot.

Ez a bélgyulladásos teszt meg negatív lett... Bár lehet rosszul végeztem el

ma 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!