Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jó az valakinek, ha...

Miért jó az valakinek, ha alkoholista? Miért jó gyakorlatilag folyamatosan hulla részegnek lenni?

Figyelt kérdés
Én hacsak lehet, kerülöm az italt (nem azt mondom hogy nyáron nem iszok meg egy fél doboz hideg sört, de annyi nekem bőven elég is). Egyszer rúgtam be nagyon keményen, azóta undorodok tőle. Meg az alkeszoktól is. Nem értem mi a jó abban hogy állandóan sz*rul érzik magukat.
szept. 18. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Zacher úgy definiálta hogy az alkohol az egyik legjobb feszültségoldó, nem véletlenül nyúlunk hozzá.
szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország és fidesz?
szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11


Ez így van.


Simon Sinek mondta azt, hogy a legtöbb ember tinédzser korában találkozik az alkohollal és egyre többen térnek vissza hozzá feszültségoldás gyanánt. Így már elég fiatalon kialakul az emberekben az az attitűd, hogy ha problémájuk van, akkor ne emberhez forduljanak, hanem a palackhoz. Egyenes út az alkoholizmus felé.

szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mert beépült a magyar kultúrába az évszázadok alatt:


ez a könyv részletezi: [link]

tegnap 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!