Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen ájulás érzés?

Hirtelen ájulás érzés?

Figyelt kérdés

Elmentünk elvinni kis kutyámat orvoshoz, és azt éreztem már egy tíz perce álltunk ott hogy ha én most nem ülök le de rögtön akkor elfogok ájulni, jött ilyen fura rossz érzés a testembe és elkezdtek picit elfeketulni a dolgok előttem, bal oldal mellkasom is pici nyomás érzés volt benne illetve a fejem nyom azóta is. Meg olyan gyengének érzem magam.

De amint leültem kaptam Dokitol pohár vizet meg egy kis csokit jobban lettem. De még nem az igazi, mitől lehet ez? 25 éves nő vagyok . Köszönöm a válaszokat.



szept. 16. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon megviselt, mert a kiskutyáddal nagyon szeretitek egymást. Doki nagyon jól tette!
szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja nem viselt meg szimpla oltást kapott csak. Nem gondolnám hogy ez lenne!
szept. 16. 18:31
 3/4 anonim válasza:
Érdemes lenne Vérvétel,a vércukor szintet nézni,vagy pánikbetegség jele is lehet,esetleg kimerültség
szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a vérnyomásra gondolok vagy vércukor talán még vashiany is...
szept. 16. 20:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!